Corman

Spoločnosť Corman bola založená roku 1947 ako výrobca textilných zdravotných pomôcok. Poslaním spoločnosti Corman je vývoj a výroba dámskych vysoko kvalitných hygienických produktov a inkontinenčných pomôcok pre dospelých, vďaka čomu úspešne vypĺňa prázdne miesta na trhu. Ide najmä o výrobky ako hypoalergénne vložky a tampóny - organické certifikované produkty vyrobené zo 100 % bavlny, vyznačujúce sa biologickou rozložiteľnosťou.

Výrobky spoločnosti Corman sa dnes predávajú vo viac ako 20 krajinách celého sveta. Pacientom trpiacim alergiami ich odporúča Talianska asociácia gynekológov (AOGOI) a svoju podporu im vyjadrujú aj gynekológovia a asociácie združujúce zákazníkov na celom svete. Spoločnosť kladie špeciálny dôraz na kvalitu, sociálnu zodpovednosť a udržateľnosť vývoja.

Súčasné klinické štúdie, na ktorých sa podieľajú gynekológovia so svojimi pacientmi, poukazujú na to, že používanie dámskych produktov vyrobených z istej bavlny pomohlo odstrániť podráždenie pokožky až u 90% žien.

Vo viac ako 60% prípadov sa už po niekoľkých mesiacoch používania dostavili pozitívne reakcie, ktoré sú dôkazom toho, že istá bavlna dokáže u pacientov odstrániť problémy so zápalmi a zmierni symptómy spôsobené používaním tradičných umelohmotných alebo celulózových vložiek.

ORGANYCpreklik

organyclogo

Nový koncept dámskych hygienických produktov

100% organická bavlna

100% biologicky rozložitené a kompostovateľné produkty

Klinicky a dermatologicky testované