Paglieri

Výnimočnosť výrobkov talianskej značky Felce Azzurra tkvie hlavne vo výrobnom procese, ako aj v samotnom zložení výrobkov, ktoré je mimoriadne šetrné k životnému prostrediu a teda aj ku konečným spotrebiteľom.

Jasným príkladom toho je aj línia aviváží a pracích prostriedkov. Aviváže a pracie prostriedky Felce Azzurra neuvoľňujú potenciálne dráždivé látky v tkaninách a špecifické testy dokazujú, že zloženie minimalizuje alergické riziká spôsobené látkami ako je nikel, chróm a kobalt. V dnešnej dobe alergií je každopádne táto línia aviváži a pracích prostriedkov bez konkurencie na našom trhu.

Faktom je, že samotný výrobca Paglieri nie je na trhu žiadnym nováčikom. Korene tejto talianskej spoločnosti siahajú až do roku 1876 a dodnes sa vývojové centrum kozmeticko-drogistických výrobkov spoločnosti Paglieri radí medzi inovátorov svojej doby. Od založenia v roku 1876 je výhradným vlastníkom spoločnosti dodnes rodina Paglieri a svoje “recepty” si starostlivo chránia pod svojou patentovou značkou.

Výrobky značky Felce Azzurra sa v súčasnosti vyvážajú do viac ako 50 krajín celého sveta a čo je podstatné, všetky tieto výrobky pochádzajú z rovnakých výrobných liniek. Vysoká kvalita produktov Paglieri je teda všade na svete rovnaká.

loga_paglieri_grey